سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧ - 
1 2
 
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دستیابی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به رتبه دوم فناوری کشور

مدیر امور فن آوری معاونت تحقیقات و فن آوری های دانشگاه اعلام کرد؛ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رتبه بندی فناوری دانشگاهها و موسسات علوم پزشکی کشوربا 1625 امتیاز و اختلاف اندک از جایگاه اول، موفق به دستیابی بهرتبه دوم کشوری در بین بیش از 50 دانشگاه و موسسهعلوم پزشکی شده است.در این ارزیابی شاخصهایی مانند مراکز رشد، شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور، منابع و اعتبارات فناوری، حمایت از طرحهای فناورانه، ارائه خدمات فناوری، محصولات فناوری، تجاری سازی و میزان فروش آنها، ثبت اختراعات داخلی و بین المللی، وجود ساختار مناسب فناوری، برگزاری همایش ها وکارگاهها و ... در نظر گرفته شده است.

این موفقیت و جایگاه قطعاً حاصل همت و تلاش فناوران دانشگاه، اعم از اعضاء محترم هیئت علمی، دانشجویان گرامی و سایر همکاران ارجمند و سرمایه گذاری و توسعه زیرساخت های فناوری در دانشگاه میباشد، که از آن جمله میتوان به وجود 4 مرکز رشد، بیش از 40 شرکت دانش بنیان و واحد فناور، تخصیص بیش از 40 میلیارد ریال جهت حمایت از طرحهای فناورانه در قالب گرنت، وام و سرمایه گذاری خطرپذیر، ایجاد اتاقهای تمیز، تأسیس آزمایشگاه جامع تحقیقاتی، تأسیس مرکز نوآوری جهت استقرار شتاب دهنده ها، برگزاری رویدادهای فناوری (از جمله ایده بازارها)، برگزاری چندین هزار نفر ساعت کارگاه، همکاری نزدیک با سایر مراکز از جمله دانشگاههای فنی و مهندسی و ... اشاره کرد.

ضمن تبریک این موفقیت به یکایک اعضاء محترم هیئت علمی، دانشجویان گرامی و سایر همکاران ارجمند در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تشکر فراوان از همراهی شما و سایر همکاران آن مرکز، امید است که در سایه توجهات خداوند بزرگ، و با همت و تلاش همه همکاران، این موفقیت ادامه داشته و شاهد پیشرفت روزافزون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حوزه فناوری باشیم.

 

 

 


١٤:١٤ - شنبه ٧ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٤٥٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده فناوری های نوین پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی-داخل  بیمارستان آیت الله طالقانی، دانشکده فناوری های نوین پزشکی

تلفن : 8-22439847- 021
پست الکترونیک : atm@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.