• تاریخ انتشار : 1403/02/16 - 10:36
  • بازدید : 208
  • تعداد بازدیدکننده : 175
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی:

برگزاری جشن بزرگداشت مقام استاد و معارفه دانشجویان جدید الورود

مصادف با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم، با حضور جناب آقای دکتر مسعود سلیمانی ریاست محترم دانشکده چهار شنبه مورخ 1403/02/12 مراسمی جهت تقدیر و تشکر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده:

روز چهار شنبه مورخ 1403/02/12 به همت واحد معاونت آموزشی و پشتیبانی مصادف با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم، با حضور جناب آقای دکتر مسعود سلیمانی ریاست محترم دانشکده به همراه اساتید و اعضای محترم هیأت علمی و همچنین دانشجویان جدیدالورود مراسمی جهت تقدیر و تشکر با اهدای هدایا و پذیرایی برگزار شد. در این مراسم جناب آقای دکتر سلیمانی ضمن تبریک روز معلم به همه اساتید و اعضاء محترم هیأت علمی، خاطر نشان کردند با توجه به تلاش اساتید در ارائه طرح‌های پژوهشی بودجه مورد نظر در اختیار است و همچنین با تلاش و پیگری‌های زیاد در آینده‌ای نزدیک مرکز طب بازساختی جهت انجام طرح‌های پیش بالینی و بالینی نیز تکمیل و در اختیار دانشکده قرار خواهد گرفت.

همچنین جناب آقای دکتر سلیمانی ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدید الورود بیان نمودند که اعضاء محترم هیأت علمی دانشکده تمام تلاش خود را در نشان دادن بهترین مسیر تحقیقاتی به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مورد اهتمام خواهند ورزید.

در ادامه جلسه سرکار خانم دکتر حسین‌زاده معاونت محترم آموزشی نیز ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود از ورود تازه کشور و ارگانهای داخلی به حوزه رشته‌های زیست فناوری، سلولی کاربردی و پزشکی مولکولی و اهمیت بالای آنها اشاره کردند.

در پایان مراسم جناب آقای دکتر سلیمانی بهمراه خانم دکتر حسین زاده و جناب آقای دکتر شریفی با اهدا لوح تقدیر و هدایا از اساتید محترم هیأت علمی و دانشجویان تجلیل و تقدیر بعمل آوردند.

 

  • گروه خبری : آرشیو
  • گروه خبری : 141924
کلمات کلیدی

تصاویر

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست