سه شنبه ٠٥ بهمن ١٤٠٠ - 
1 2
 
 
منو اصلی
 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار گردید

دکتر مسعود سلیمانی: گذر از مشکلات و رسیدن به جایگاه کنونی دانشکده جز با درایت، دلسوزی و پشتکار دکتر خجسته و مجموعه تحت مدیریت ایشان امکان پذیر نمیشد

مراسم تودیع دکتر آرش خجسته (رئیس سابق دانشکده) و معرفی دکتر مسعود سلیمانی (رئیس جدید دانشکده) با حضور دکتر افشین زرقی (معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه)، دکتر محمدمهدی صدوقی (معاون آموزش دانشگاه)، دکتر .... حائری (مشاور رئیس دانشگاه) و معاونین، اعضای هیئت علمی و پرسنل، امروز سه شنبه مورخ 21/10/1400 در محل سالن اجتماعات دانشکده برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، دکتر آرش خجسته با اشاره به مشکلات بزرگی که دانشکده از زمان تاسیس تا کنون با آن روبرو بوده است بیان کرد که پشت سر نهادن مصائب و مشکلات موجود در راه پیشرفت دانشکده جز با حمایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و همکاری، همدلی و هم افزایی اعضای هیئت علمی و پرسنل امکان پذیر نبود. ایشان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همراهی صمیمانه مسئولین دانشگاه و معاونین، اعضای هیئت علمی و پرسنل دانشکده در 6 سال گذشته بر این نکته تاکید نمود که برقراری ارتباط با صنعت، شکوفایی دانشکده را به همراه خواهد داشت.

دکتر مسعود سلیمانی نیز پس از تشکر از زحمات دکتر خجسته در مسیر رشد دانشکده، به نحوه آشنایی با دانشکده و همکاریهایی قبلاً که در زمینه مهندسی بافت با ایشان داشته اشاره نمود و اذعان داشت که گذر از مشکلات و رسیدن به جایگاه کنونی دانشکده که تنها دانشکده رسمی فناوری نوین پزشکی با آزمایشگاه تخصصی مرتبط با حوزه کاری در دانشگاه می باشد، جز با درایت، دلسوزی و پشتکار دکتر خجسته و مجموعه تحت مدیریت ایشان امکان پذیر نمیشد. وی ضمن تبریک سمت جدید ایشان که به عنوان مدیر امور نخبگان و دانشجویان استعداد درخشان وزارت بهداشت منصوب شده است، ابراز امیدواری کرد که پس از ایشان قدم های بعدی در جهت تعالی بیشتر دانشکده و برقراری ارتباط موفق با صنعت تحقق یابد.

در ادامه، دکتر افشین زرقی (معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه) ضمن قدردانی از زحمات دکتر آرش خجسته در کسوت رئیس سابق دانشکده که با همت والا و شخصیت برجسته علمی خود توانست با موفقیت مشکلات و فراز و نشیب های مسیر رشد دانشکده فناوری را پشت سر گذاشته و دستیابی به اهداف تعیین شده را محقق سازد، به لزوم ارتباط با صنعت اشاره نموده، تاکید کرد اکنون بیش از پیش سعی در ایجاد محیط مناسب برای دانشجویان این دانشکده داریم تا بتوانند به تولید محصول بپردازند و همچنان حمایت خود را از امور مربوط به تحقق اهداف دانشکده و همچنین ایجاد و تجهیز مراکز تحقیقاتی مرتبط با دانشکده اعلام می نمائیم. 

دکتر صدوقی( معاون آموزشی دانشگاه) همچنین با ابراز خرسندی از همکاری و همراهی معاونت آموزشی دانشگاه با پیشرفت علمی و آموزشی دانشکده فناوری های نوین پزشکی که شامل تاسیس رشته تحصیلی در دانشکده، جذب هیئت علمی ضریب Kو ... بوده است به پشتکار و علاقه دکتر آرش خجسته به پیشرفت دانشکده اشاره نمود و تاکید کرد این معاونت همچنان در زمینه آموزشی از این دانشکده حمایت می نماید. ایشان در ادامه افزود دانشکده فناوری های نوین پزشکی از نظر علمی و تخصصی یک دانشکده منحصر به فرد است که باید بیشتر به سمت فناوری برود و متمایز شود. وی در ادامه افزود جهت تحقق ارتباط علم با صنعت، می توان از اعضای هیئت علمی بالینی نیز در دانشکده استفاده نمود و معاونت آموزشی دانشگاه نیز از این امر حمایت خواهد کرد.

در پایان این مراسم، به پاس تمام تلاش ها و زحمات دکتر آرش خجسته، لوح تقدیر و هدایایی از سوی دانشگاه و همکاران دانشکده به ایشان اهدا شد.

 


١٦:٤٧ - سه شنبه ٢١ دی ١٤٠٠    /    عدد : ١١٢٥٣٠    /    تعداد نمایش : ١٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشکده فناوری های نوین پزشکی شهید بهشــتی
آدرس : تهران - خیابان ولیعصر(عج) بالاتر از تقاطع میرداماد، خیابان قبادیان غربی پلاک53، دانشکده فناوری های نوین پزشکی

تلفن : 88666136- 021
پست الکترونیک : atm@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.